RODO - klauzula informacyjna

Statut LO

Dokumenty szkolne:

Statut SP

Poradnia PP

OKE Kraków

Przydatne linki:

Kuratorium Oświaty

Towarzystwo Oświatowe im. S. Batorego

Multimedia:

Copyright © Społeczne Szkoły im. H. Ch. Andersena 

SPOŁECZNA TERAPEUTYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA 

SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

IM. HANSA CH. ANDERSENA W LUBLINIE

zsst.andersen@wp.pl
ul. Przyjaźni 20 
20-314 Lublin
81 441 34 36

Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że od kilku tygodni wdrażamy w naszych szkołach G Suite dla Szkół i Uczelni - pakiet narzędzi firmy Google, które będą miały za zadanie ułatwić pracę
w naszych szkołach. G Suite używany jest przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Nasz pakiet zawiera m.in. usługi takie jak: gmail z domeną @szkolyandersena.lublin.pl, Hangouts Meet - program do spotkań wideo, kalendarz, Classroom i dysk zewnętrzny.


Docelowo, także po ustaniu epidemii, Uczniowie naszych szkół będą korzystać z funkcjonalności tego pakietu. Wdrożenie systemu podzieliliśmy na kilka etapów.
W pierwszym etapie wdrażania G Suite wprowadziliśmy nowe - służbowe skrzynki e-mail dla wszystkich pracowników oraz możliwość uczestnictwa
w zajęciach/konsultacjach on-line przy pomocy programu Google Meet. Niektórzy z Was zdążyli już odbyć pierwsze zajęcia jeszcze przed świętami.

 

Sprawdzajcie zatem na bieżąco klasowe skrzynki e-mail, na których to prócz standardowych materiałów będą przesyłane także linki do spotkań "na żywo".
Szczegółowych informacji udzielą wychowawcy klas.

 

Wdrożenie pakietu G Suite dla Szkół i Uczelni

16 kwietnia 2020